Bona Fides to…

Wolontarystycznie działamy na rzecz pozytywnych zmian w naszym otoczeniu!

Bona Fides to...

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności „BONA FIDES” to organizacja pozarządowa działająca od 12 czerwca 2003 r. na terenie województwa lubelskiego. Stowarzyszenie jest zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000168509. Numer identyfikacyjny w systemie REGON – 432663772. Podstawowym celem działalności Stowarzyszenia jest wspieranie aktywności obywatelskiej, przyczynianie się tym samym do budowy i wzmacniania społeczeństwa lokalnego. Misją organizacji jest przyczynianie się do rozwoju społeczności lokalnej poprzez działalność społeczną, która w pełni wykorzystuje możliwości duchowe, intelektualne, społeczne i fizyczne jednostki, tworząc zarazem odpowiedzialne społeczeństwo.

Stowarzyszenie „Bona Fides” od początku prowadzi działalność w sferze pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej, aktywizacji społeczności lokalnej oraz edukacji i szkoleń. Największe nasze sukcesy to realizacja ponad 90 projektów współfinansowanych m.in. ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, RPO WL, Powiatu Parczewskiego, Powiatu Włodawskiego, ROPS Lublin, Miasta Zamość, UM Lublin, The Velux Foundations, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę Działania, organizacja 10 edycji  Forum Kobiet Aktywnych oraz objęcie wsparciem około 100 000 osób.

Aktualny skład Zarządu Stowarzyszenia to: Aleksandra Rutkowska – Prezes, Małgorzata Kruszyńska – Wiceprezes, Małgorzata Czarnecka – Skarbnik. Więcej informacji na temat misji Stowarzyszenia, doświadczenia i zrealizowanych działań:

Pliki do pobrania

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.