Pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych

Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej to miejsce wsparcia osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza osób pokrzywdzonych przestępstwem z terenu woj. lubelskiego.  W ramach działań w Lublinie oferujemy wsparcie osoby pierwszego kontaktu, poradnictwo psychologiczne/ psychoterapeutyczne, poradnictwo rodzinno- pedagogiczne, poradnictwo dla par, indywidualne poradnictwo prawne, obywatelskie i konsumenckie, poradnictwo grupowe dla rodziców, indywidualne i grupowe poradnictwo prozdrowotne, grupowe poradnictwo ekologiczne oraz poradnictwo zawodowe. W Parczewie realizujemy indywidualne poradnictwo psychologiczne oraz prawne.

Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej znajduje się przy ul. Niecałej 18/3 w Lublinie oraz przy Al. Jana Pawła II 112 w Parczewie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 783 510 310 lub mailowo: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl oraz parczew.cpi@stowarzyszeniebonafides.pl

Aktualne projekty

Centrum Poradnictwa Interdyscyplinarnego

Projekt realizowany jest od 1.01.2024 do 31.12.2025 i współfinansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022 - 2033 oraz Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

Prowadzenie ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie dla Mieszkańców Powiatu Parczewskiego

Projekt realizowany jest od 20.02.2024 r. do 16.12.2024 r. i współfinansowany jest ze środków Zarządu Powiatu w Parczewie.

Wspieranie działań na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym ze szczególnym uwzględnieniem osób bezdomnych oraz z zaburzeniami psychicznymi (realizacja Regionalnego Programu Pomocy Społecznej i Włączenia Społecznego na lata 2021 – 2025)

Projekt realizowany jest od 2.04.2024 r. do 11.12.2024 r. i współfinansowany ze środków Województwa Lubelskiego, działającego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych poprzez wspieranie różnorodnych form ich aktywizacji (realizacja Wojewódzkiego Programu na Rzecz Osób Starszych na lata 2021 – 2025)

Projekt realizowany jest od 2.04.2024 r. do 11.12.2024 r. i współfinansowany ze środków Województwa Lubelskiego, działającego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Informujemy, że 31 grudnia 2021 roku zakończyliśmy realizację projektu

Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Parczewie Lokalne Punkty Pokrzywdzonym Przestępstwem

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.