O nas

Zarząd

 

Absolwentka administracji UMCS w Lublinie, pracy socjalnej KUL. W latach 2021-2023 koordynatorka projektu pn. “Standaryzacja świadczonej pomocy w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzony Przestępstwem jako narzędzie zwiększenia efektywności świadczonej pomocy na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz osób im najbliższych” współfinansowany z Funduszu Sprawiedliwości, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. W 2016 r. i 2020 r. koordynatorka działań punktów nieodpłatnego poradnictwa prawnego/obywatelskiego na terenie powiatu lubelskiego i chełmskiego. W Bona Fides koordynuje działania Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej oraz współpracą z LW Bogdanka w ramach działań na rzecz kobiet z terenu powiatu łęczyńskiego.

Stanowisko: Prezes Zarządu

Absolwentka kulturoznawstwa i socjologii UMCS w Lublinie oraz doradztwa zawodowego na WSNS w Lublinie.  Dodatkowe kursy i szkolenia: Trener/Szkoleniowiec, Szkolenie dla trenerów i trenerek z zakresu rozwijania wrażliwości międzykulturowej, Coaching w edukacji i in. 15- letnie doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów i prowadzeniu warsztatów rozwojowych. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami oświaty i kultury w ramach działań społeczno – edukacyjnych. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Działalność prospołeczną łączy z poszukiwaniem dobrostanu i spokoju w pracy z technikami medytacyjnymi, mindfulness oraz pracy z zieleniąW Bona Fides zajmuje się koordynacją działań w Centrum Wsparcia Liderek oraz ofertą Spilno Lublin i Przestrzeni Młodych: Po Prostu Fajne Miejsce.

Stanowisko: Wiceprezeska Zarządu

 Absolwentka Nauk o rodzinie, Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz podyplomowych studiów z Zarządzania Gospodarką Społeczna na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła szkolenia: Zarządzanie projektami PRINCE2® Foundation, Praktyczne aspekty pracy przy zarządzaniu projektami finansowanymi z UE, Zarządzanie projektami według standardu PMI, CERTYFIKOWANY TRENER, Pozyskiwanie środków zewnętrznych-elementy projektowania, Pozyskiwanie środków na działalność społeczną, Liderzy Społeczności Lokalnych, Kształtowanie kompetencji interpersonalnych właściwych dla animatora, Tworzenie i prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej, Budowanie potencjału podmiotów ekonomii społecznej.  Od 2009 pracuje przy projektach współfinansowanych z EFS, FIO, ASOS, Swiss Contribution jako koordynatorka, animatorka, coach, trener. Od lat związana ze Stowarzyszeniem, początkowo jako wolontariusz, a obecnie jako członek zarządu. W Bona Fides zajmuje się koordynacją projektu „Wzajemnie Potrzebni”.

Stanowisko: Skarbnik Zarządu

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.