Bezpłatne wsparcie dla rodzin i osób w kryzysie z terenu powiatu parczewskiego

Miło nam poinformować, że od dnia 1 marca 2021 roku do dnia 15 grudnia 2021 roku realizujemy zadanie "Prowadzenie dla Mieszkańców Powiatu Parczewskiego ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie".

Zadanie jest współfinansowane ze środków Zarządu Powiatu w Parczewie. ​

Projekt jest formą pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom w kryzysie z terenu powiatu parczewskiego. W ramach projektu zorganizowane zostanie wsparcie w postaci prowadzenia porad takich jak: poradnictwo psychologiczne indywidualne lub rodzinne lub psychoterapia (w zależności od potrzeb) oraz indywidualne poradnictwo prawne dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysowej. 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, zakłada się, że w czasie zagrożenia epidemicznego wirusem SARC-CoV-2 pomoc w ramach ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie będzie realizowana w następujących formach:

  • w formie osobistej z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa zgodnie z aktualnymi zaleceniami GIS,
  • w formie zdalnej (telefon, komunikatory internetowe, komunikatory video, mail).
 

Forma realizacji wsparcia będzie dostosowywana do Państwa potrzeb i możliwości.

Aby umówić się na poradę zadzwoń do nas!

MIEJSCE REALIZACJI

UL. KOLEJOWA 1, PARCZEW TEL. 504 806 438

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.