Podstawowe uprawnienia pokrzywdzonego w postępowaniu karnym

Już wkrótce nowy artykuł! Podstawowe uprawnienia pokrzywdzonego w procesach karnych przybliży radca prawny, Joanna Kozyra – Smółka.

Joanna Kozyra – Smółka
Radca prawny, ukończyła  aplikacje radcowska w OIRP w Lublinie, egzamin radcowski zdała w 2019 roku. Absolwentka UMCS w Lublinie, prace magisterską pod kierunkiem prof.dr.hab. Mirosława Nazara z zakresu prawa rodzinnego obroniła w 2015 roku. W czasie studiów odbywała praktyki w kancelariach, prokuraturze oraz Trybunale Konstytucyjnym. Specjalistka w zakresie prawa karnego, w szczególności przestępstw przeciwko rodzinie, prawa cywilnego i rodzinnego. Od 2016 roku zatrudniona w kancelarii adwokacko-radcowskiej. Od 2017 roku udziela porad w ramach nieodpłatnego poradnictwa prawnego. W 2018 roku odbyła szkolenie ” Profesjonalna praca z rodzinami, w których dochodzi do przestępstw”. Od 2019 roku udziela porad w ramach OPPP  w punkcie w Lubartowie, a od 2020 roku także w punktach w Międzyrzecu Podlaskim i Łukowie.  

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.