Klub w Urszulinie

Pod koniec roku w Klubie Kobiet Aktywnych w Urszulinie było bardzo intensywnie. Zrealizowaliśmy m.in. zajęcia integracyjne, warsztaty z zakresu trudnej sztuki pracy w zespole, zajęcia rękodzielnicze, wyjazd do teatru i do SPA.
Zadanie Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych poprzez wspieranie różnorodnych form ich aktywizacji (realizacja Wojewódzkiego Programu na Rzecz Osób Starszych na lata 2016 – 2020) współfinansowane ze środków Województwa Lubelskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_thumbnail”]