Jak skutecznie realizować działania na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem?

Śpieszymy poinformować, że już wkrótce będzie dostępna broszura „Jak skutecznie realizować działania na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem z wykorzystaniem narzędzi Funduszu Sprawiedliwości? Kompendium wiedzy dla pracowników instytucji pomocowych.”

Broszura jest adresowana do pracowników instytucji pomocowych, którzy w swojej pracy spotykają się z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem i może im być potrzebna dokładna wiedza na temat funkcjonowania Okręgowych Ośrodków Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem i Lokalnych Punktów Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem. Informacje zawarte w broszurze mogą być przydatne przy podejmowaniu następujących działań:

  • rozmowa z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem,
  • planowanie efektywnego wsparcia dla osoby pokrzywdzonej przestępstwem oraz osób im najbliższych,
  • planowania efektywnego wsparcia dla świadków przestępstw i osób im najbliższym,
  • budowanie współpracy międzyinstytucjonalnej na rzecz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana otrzymaniem broszury jak najszybciej po jej publikacji prosimy zapisz się na nasz newsletter: www.wysokiestandardy.pl lub napisz do nas maila: promocja@stowarzyszeniebonafides.pl.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.