Jak pracujemy w trybie zdalnym? Zestaw niezbędnych informacji.

Masz potrzebę skontaktować się z nami?
Obawiasz się, jak to będzie w formie zdalnej?
 
Mamy dla Ciebie zestaw niezbędnych informacji:
  1. Forma zdalna daje możliwości porównywalne ze spotkaniem osobistym. Wiele miesięcy takiej formy pracy dało nam dużo doświadczenia, które pomaga nam efektywnie pomagać w formie zdalnej.
  2. Pierwsze doświadczenia korzystania z pomocy w formie zdalnej mogą być stresujące, przede wszystkim dlatego, że to może być dla niektórych osób nowość. Jeśli ten aspekt Cię powstrzymuje, to możesz spróbować umówić się nawet na jedną tego typu rozmowę, aby potem móc podjąć decyzję czy chcesz kontynuować pomoc w tej formie. Może się okazać, że właśnie poszerzyłaś / poszerzyłeś swoje możliwości i zrobiłaś / zrobiłeś to wychodząc poza swoją strefę komfortu.
  3. Inną niezmiernie ważną kwestią jest to, że trudno jest o pewnych tematach mówić w spotkaniu osobistym, więc jeszcze trudniej, gdy nie jesteśmy w jednym miejscu. Nasi specjaliści mają dużo doświadczenia w tego typu pracy, więc to czego można oczekiwać to to, że nawet jeśli nie są w tym samym miejscu fizycznie to będą bliscy emocjonalnie i merytorycznie tematu rozmowy!
  4. W okresie od 20 marca do 5 kwietnia 2021 chcemy się skoncentrować wyłącznie na wsparciu w formie zdalnej, ale pamiętaj o tym, że jeśli jesteś na kwarantannie, zwolnieniu lekarskim lub po prostu wolisz zdalne formy pracy z uwagi na bezpieczeństwo swoje lub swoich bliskich to tę formę pracy mamy dostępną do momentu ustania zagrożenia epidemicznego.
 
Zachęcamy do kontaktu z nami!
Jeśli dalej nie jesteś przekonany / przekonana do zdalnej formy wizyt i doświadczasz sytuacji kryzysowej skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy plan działania uwzględniający Twoje potrzeby

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.