Centrum Wsparcia Liderek

Centrum Wsparcia Liderek to autonomiczna przestrzeń dla kobiet przy Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności „Bona Fides” w Lublinie. Naszym celem jest budowanie poczucia dobrostanu i równowagi poprzez działalność społeczną, rozwój i sztukę.

Tworzymy miejsce, w którym możemy czuć się dobrze same ze sobą. Obalamy koncepcję bycia perfekcyjną we wszystkich sferach życiowych, łapiemy dystans i dajemy sobie przyzwolenie na popełnianie błędów. Mówimy otwarcie o stresie, zmęczeniu, rozczarowaniach, krytyce i wielu innych problemach, które dotykają nas na co dzień. Oferujemy narzędzia, które pomagają nam żyć w równowadze i osiągnąć dobrostan. Centrum Wsparcia Liderek to miejsce, które projektujemy z myślą o wygodnych i komfortowych warunkach do interdyscyplinarnego rozwoju oraz regeneracji sił. Staramy się, byście czuły się bezpiecznie i dobrze w naszej przestrzeni!

Aktualnie w ramach CWL realizujemy projekt „Od Bezsilności poprzez PROO-Aktywność do Samodzielności- działania misyjne oraz rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Wspierania Aktywności „Bona Fides” ze środków ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”.