Zaproszenie na konferencje “Profesjonalizacja pomocy kadr instytucji pomocowych”/ woj. lubelskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji, która odbędzie się  6 listopada 2020 roku w trybie online.

Konferencja „Profesjonalizacja pomocy kadr instytucji pomocowych działających w Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem jako narzędzie przeciwdziałania przestępczości” jest skierowana do pracowników instytucji pomocowych z terenu województwa lubelskiego.

Jeśli zależy Państwu, aby:

  • rozbudowywać i zwiększać efektywność działań Sieci Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem,
  • zrozumieć przepisy wynikające z tzw. ustawy antyprzemocowej,
  • poznać dobre praktyki w zakresie interdyscyplinarnej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem,
  • przyjrzeć się najnowszym trendom w pomaganiu osobom pokrzywdzonym przestępstwem,
  • zrozumieć zastosowanie zasad analizy transakcyjnej w pomaganiu osobom pokrzywdzonym przestępstwem,
  • poznać możliwości włączenia się do diagnozy potrzeb i funkcjonowania instytucji pomocowych realizujących zadania w obszarze przeciwdziałania przestępczości w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem pod kątem kompetencji pracowników instytucji pomocowych.

to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nas konferencji!

Warunkiem udziału w rekrutacji jest wypełnienie online formularza rekrutacyjnego oraz przesłanie skanu podpisanego formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl, wpisując w temacie wiadomości: imię i nazwisko oraz województwo np. Jan Kowalski – lubelskie. 

Na zgłoszenia czekamy do: 4 listopada 2020r.

Załączniki:

Formularz zgody na przetrwarzanie danych osobowych który należy przesłać na adres: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Program konferencji woj. lubelskie

Regulamin konferencji online

Działanie w ramach projektu „Standaryzacja świadczonej pomocy w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem jako narzędzie zwiększenia efektywności świadczonej pomocy na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz osób im najbliższych” współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.