Wrażenia po I szkoleniu “Profesjonalna pomoc udzielana osobom pokrzywdzonym przestępstwem” – okiem specjalistki ds. szkoleń i rekrutacji

„Zakończyliśmy I edycję szkolenia „Profesjonalna pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem”. Jest nam niezmiernie miło słyszeć od uczestników tak pozytywne informacje zwrotne. Pracownicy instytucji wspierających osoby pokrzywdzone przestępstwem podkreślają, że warsztatowy charakter szkolenia podoba im się najbardziej i dotąd nie brali udziału w tak dobrze przygotowanych spotkaniach online. Dzięki takiej formie nabywania wiedzy uczestniczy szkolenia mają możliwość zastosowania jej w praktyce, analizując konkretne przypadki. Uczestnicy mają możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania, które były zawarte w ankietach przedszkoleniowych, w trakcie pojawiają się także nowe, na które trenerzy chętnie odpowiadają. I edycja szkolenia pokazuje jak duże jest zapotrzebowanie na tę tematykę szkoleń. Serdecznie zapraszamy do zapisów.” 

Joanna Kuzawińska, specjalistka ds. szkoleń i rekrutacji

 

 

Aktualnie zaczynamy 3 edycję szkolenia.
7 edycji przed nami! Nabór trwa! Więcej informacji na temat rekrutacji: https://wysokiestandardy.pl/rekrutacja

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.