Wieczór Wewnętrznego Spokoju & Medytacja z Muzyką

 

Już 24 listopada w Centrum Wsparcia Liderek odbędzie się „Wieczór Wewnętrznego Spokoju & Medytacja z Muzyką”. 

Zapraszamy na nasze zajęcia, gdzie nauczysz się technik radzenia sobie ze stresem, przemęczeniem oraz zrozumiesz, jak działa proces mentalnej regeneracji. Nasze praktyki opierają się na medytacji z mantrą, świadomej pracy z umysłem, ciałem, emocjami oraz elementami kinezjologicznego automasażu.W programie: ⁃ nauka automasażu (jak szybko i skutecznie pozbyć się napięcia w ciele) ⁃ prowadzona medytacja & mindfulness (jak poradzić sobie z niechcianymi myślami i trudnymi emocjami, podejmować korzystne dla nas decyzje rozumiejąc swoje potrzeby) ⁃ muzyczna medytacja z mantrą (pomaga wyciszyć układ nerwowy, zredukować stres, wzmocnić nasze ciało i umysł, jak również pomaga odnaleźć wewnętrzny spokój) ⁃ relaksacja i soundhealing (głębokie ukojenie ciała i duszy, nauka jak dbać o siebie i swoje ciało)”
Maja & Marichka

Zajęcia poprowadzą:

Maja Jasoda Rasińska – z wykształcenia naturopatka i kinezjolożka. Od 5 lat instruktorka medytacji i relaksacji.

Marichka Kropatnytska – od 10 lat instruktorka jogi i medytacji, tworzy muzykę medytacyjną, z zawodu masażystka. 

Kwestionariusz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj https://tiny.pl/cndkk

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.