Warsztaty ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU „Ciało – mój dom” – życie w zgodzie z naturą

18 listopada w Centrum Wsparcia Liderek odbędzie się warsztat ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU "Ciało - mój dom" - życie w zgodzie z naturą.

👉 Warsztat składa się z dwóch części – doświadczalnej – zajęcia ruchowo- taneczne oraz część przeznaczona na wiedzę na temat naturalnych metod dbania o swój dobrostan.
👉 Pierwsza część to warsztaty „Ciało – mój dom” to warsztaty poświęcone świadomości ciała, komunikacji z sobą samym przez ruch, ciało w ruchu. Podczas zajęć tanecznych poznasz inny wymiar ruchu. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego. Odkryjesz wolność, swobodę i dobrą zabawę w ruchu intuicyjnym, autentycznym i improwizacjach ruchowo – tanecznych. Tutaj nie ma powinności, choreografii. Zaproszenia ruchowe to impuls do odkrycia Twojego rytmu i mądrości płynącej z ciała. „Ruch wpływa na to jak się czujemy, a to jak się czujemy wpływa na to, jak się poruszamy, a to z kolei na obrazy, jakie w nas powstają”. /Halprin/
👉 Podczas warsztatów przejdziemy przez aktywności pogłębiające świadomość ciała, a następnie pewność siebie i stawianie granic.
👉 W drugiej części warsztatów ŚCIEŻKI DOBROSTANU – „Życie w zgodzie z naturą” dowiemy się na temat prostych sposobów, jak dbać o swoje ciało w naturalny sposób, aby mieć energię lub dbać o swoją odporność. W zdrowym ciele – zdrowy duch!
👉 Aby przygotować się do warsztatów ubierzcie się wygodnie, aby móc swobodnie się poruszać. Można na sali założyć grube skarpety zamiast butów, aby było wygodniej.
👉 Warsztaty poprowadzi Iwona Karpińska, twórczyni Emocji w naturze. Coach, instruktorka i przewodniczka kąpieli leśnych, autorka zestawu kart „Ciało-moja ziemia”, które służą do autoterapii, coachingu i budowania pozytywnej relacji z własnym ciałem.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj 👇
https://tiny.pl/c4hxp

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!
„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”

#warsztatydlakobiet #centrumwsparcialiderek #dobrostan #taniec #natura #EmocjeWNaturze #ŚcieżkaDoDobrostanu #CiałoMójDom #NaturalneŻycie #ŚwiadomośćCiała #ZdroweOdżywianie #DobrostanCiała #Równowaga

 

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.