Uchwała W Sprawie Przyjęcia Rządowego Programu Rozwoju Najmu Społecznego Oraz Mieszkalnictwa Wspomaganego Pn. „Mieszkanie, Praca, Społeczność” Na Lata 2024-2030

Rząd przyjął uchwałę o realizacji rządowego programu rozwoju najmu społecznego oraz mieszkalnictwa wspomaganego pn. ” Mieszkanie, Praca, Społeczność” na lata 2024-2030.

Dzięki temu programowi samorządy i NGO będą miały szansę na remonty pustostanów i adaptacje ich na tanie mieszkania na wynajem. Dodatkowo te mieszkania będą mogły być wyposażone w usługi, które potrzebne będą do samodzielnego funkcjonowania w środowisku np. osobom z niepełnosprawnościami czy seniorom. To jest realna zmiana w polityce społecznej.

więcej szczegółów pod linkiem: Uchwała w sprawie przyjęcia rządowego programu rozwoju najmu społecznego oraz mieszkalnictwa wspomaganego pn. „Mieszkanie, praca, społeczność” na lata 2024-2030 – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.