Troski na urlopie. Kultura na tropie!

Fundacja „5Medium” zaprasza do udziału w warsztatach w ramach projektu „Troski na urlopie. Kultura na tropie!”. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności „Bona Fides” jest partnerem projektu.

Projekt „Troski na urlopie. Kultura na tropie!” skierowany jest do pacjentek z doświadczeniem choroby nowotworowej z całej Polski.

To pomysł na stworzenie Domu Kultury „Troski na urlopie. Kultura na tropie!”, którego oferta pozwoli pacjentkom onkologicznym uczestniczyć w kulturze, rozwijać swoje umiejętności czytania i odbierania wytworów kultury.

„Troski na urlopie. Kultura na tropie!” to nie tylko sposób na oderwanie się na chwilę od choroby. To także projekt, który ma na celu budowanie aktywnej postawy uczestnika kultury, który po zakończeniu leczenia będzie sprawnie i świadomie korzystał z tego, co oferują mu domy, centra kultury, teatry itp.

Projekt „Troski na urlopie. Kultura na tropie!” dofinansowano ze środków Miasta Lublin oraz Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kontakt: fundacja@5medium.org