Takie spotkania mają sens!

Już pisałyśmy, że lubimy inspirujące spotkania! 

W dniu 21 listopada 2022 roku gości gościłyśmy w Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności grupę studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, kierunek Nauki o rodzinie. Wspólnie opowiedziałyśmy o tym, jak pomagamy rodzinom i jakie znaczenie w tym zakresie mają działania współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest minister Sprawiedliwości. Duże zainteresowanie zdobyły nasze broszury wydane w ramach projektu  „Standaryzacja świadczonej pomocy w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem jako narzędzie zwiększenia efektywności świadczonej pomocy na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz osób im najbliższych” współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Rozdaliśmy naszym Gościom pakiety broszur i porozmawialiśmy o tym, jak udoskonalić sposoby wyboru tematów tego typu publikacji.

Serdecznie dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy inne zainteresowane uczelnie do kontaktu! Możemy spotkać się osobiście lub online! Z naszego punktu widzenia jest to bardzo ważne, aby studenci kierunków społecznych mieli możliwość już podczas edukacji zapoznać się z narzędziami, jakimi dysponuje Fundusz Sprawiedliwości.   

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.