Szkolenie „Tworzenie tekstów alternatywnych”

Zapraszamy na szkolenie poświęcone tworzeniu tekstów alternatywnych.

Podczas spotkania dowiesz się, czym jest tekst alternatywny oraz jak opisywać zdjęcia i grafiki w internecie, by były dostępne dla osób niewidomych. Tę wiedzę możesz wykorzystać, jeśli prowadzisz stronę internetową lub social media, nawet te prywatne.

Szkolenie poprowadzi Justyna Kazek – specjalistka do spraw dostępności, prowadzi szkolenia z tworzenia dostępnych wydarzeń i z pierwszego kontaktu z osobami z niepełnosprawnością. Tworzy teksty łatwe do czytania i rozumienia (ETR) i napisy dla niesłyszących, prowadzi warsztaty twórcze z dziećmi i z młodzieżą z niepełnosprawnością. Pomysłodawczyni i współtwórczyni lubelskich standardów dostępności kultury. Asystentka osobista osób z niepełnosprawnościami. Członkini zarządu Stowarzyszenia Otwieracz. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Lublin. Lektorka, instruktorka teatralna, logopedka.

📧 Zapisy:
https://tiny.pl/ckmsw

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.