SPILNO Lublin. Już jest strona!

🇵🇱
Już jest! Oficjalna strona Spilno Lublin na fb! Zapraszamy do obserwowania i korzystania z oferty, tworzonej wspólnie z Homo Faber, Fundacja „5Medium” oraz Fundacja Sempre a Frente. Już niebawem konkretne formy wsparcia i aktywności!
Działanie realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).
🇺🇦
Це тут! Spilno Lublin офіційний сайт на Facebook! Запрошуємо вас поставити лайк і скористатися пропозицією, створеною нами, Homo Faber, Fundacja „5Medium”, Fundacja Sempre a Frente. Незабаром конкретні форми підтримки!
Захід відбувається за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).