Ruszamy ze szkoleniami dla kadr pomocowych!

Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy zapytanie na realizację usług szkoleniowych. Przed nami szkolenia skierowane do kadry pomocowej z 10 powiatów województwa lubelskiego: hrubieszowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, tomaszowskiego, bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego, włodawskiego, chełmskiego, ryckiego, krasnostawskiego.

Tematy szkoleniowe:

  1. „Powiatowa sieć współpracy na rzecz zapobiegania przestępczości – standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonymi przestępstwem.”
  2. „Standardy interwencyjnej pomocy dla osób pokrzywdzonych w stosunku do których zastosowano rozwiązania tzw. ustawy antyprzemocowej (izolacja sprawcy od osoby/osób doświadczających przemocy w rodzinie).”
  3. „Standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonym przestępstwem wśród instytucji pomocowych na terenie powiatu.”
  4. „Wypracowanie standardów pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonym przestępstwem wśród instytucji pomocowych.”

Za moment więcej informacji o poszczególnych szkoleniach. Jeśli już teraz masz pytania, zapraszamy do kontaktu z Joanną Kuzawińską, specjalistką ds. rekrutacji i szkoleń, pod nr tel. 783 510 310, bądź mailowo: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.