Realizacja działania „Udzielanie pomocy i wsparcia rodzicom, których dzieci są zagrożone problemem alkoholowym lub upijają się ”

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności BONA FIDES informuje, że realizacja działania „Udzielanie pomocy i wsparcia rodzicom, których dzieci są zagrożone problemem alkoholowym lub upijają się” w ramach, którego świadczona jest bezpłatnie pomoc psychologiczna do odwołania odbywa się zdalnie: telefon, Skype, Messenger itp. Jeśli są Państwo chętni do skorzystania z tej formy pomocy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 783 510 310.

 

Najbliższe dyżury psychologa w ramach tego projektu:

  • 3, 10, 17, 24, 31 .03.2020
  • 7, 21, 28.04.2020

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę realizowaną w formie zdalnej.

Zadanie „Udzielanie pomocy i wsparcia rodzicom, których dzieci są zagrożone problemem alkoholowym lub upijają się ”. Realizację powierzonego działania sfinansowano  ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów  Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2020r.

 

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.