Prowadzenie dla mieszkańców powiatu parczewskiego ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie

Projekt jest formą pomocy specjalistycznej osobom i rodzinom w kryzysie z terenu powiatu parczewskiego. Wsparcie będzie realizowane od 1 kwietnia 2020 roku do 15 grudnia 2020 roku. W ramach projektu zorganizowane zostanie wsparcie w postaci prowadzenia porad takich jak: poradnictwo psychologiczne indywidualne lub rodzinne lub psychoterapia (w zależności od potrzeb) oraz indywidualne poradnictwo prawne dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysowej. 

PRACA ZDALNA W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO

W czasie zagrożenia epidemiologicznego prowadzenie dla mieszkańców powiatu parczewskiego ośrodka specjalistycznego  poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej  w Parczewie będzie się opierało na zdalnych formach pracy zgodnie z rządowymi zaleceniami dotyczącymi dystansowania społecznego. Dyżur osoby pierwszego kontaktu w ramach zadania będzie świadczony w formie zdalnej (telefon, mail, skype, messenger lub inne komunikatory video) do momentu ustania zagrożenia epidemiologicznego Dyżur psychologa/psychoterapeuty i prawnika będzie odbywał się w formie zdalnej do momentu ustania zagrożenia epidemiologicznego. 

MOŻLIWE FORMY KONTAKTU:

  1. Telefon
  2. E-mail
  3. Inne komunikatory (scype, Messenger lub inne ustalone z klientem i specjalistą).

Aby umówić się na wizytę online do specjalisty prosimy o kontakt z osobą  pierwszego kontaktu Stowarzyszenia Wspierania Aktywności „BONA FIDES” dostępną pod numerem całodobowego telefonu 504 806 438 lub pod adresem mailowym: parczew.cpi@stowarzyszeniebonafides.pl.

Projekt jest współfinansowany ze środków Zarządu Powiatu w Parczewie.

 

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.