Poradnictwo grupowe dla rodziców

📣 Serdecznie zapraszamy na poradnictwo grupowe dla rodziców.
Start: 30.10.2023 r., godz. 17.
Korzyści, jakie można odnieść z uczestnictwa w takich grupach:
🎯 Wspólne doświadczenie: W poradnictwie grupowym rodzice mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i problemami z innymi, którzy przeżywają podobne wyzwania.
🎯 Wzajemne wsparcie: Grupy rodziców to miejsce, gdzie można otrzymać emocjonalne wsparcie od innych uczestników.
🎯 Różnorodne perspektywy: Poradnictwo grupowe przyciąga rodziców o różnych doświadczeniach i z różnymi punktami widzenia.
🎯 Rozwój umiejętności rodzicielskich: Poradnictwo grupowe pomaga uczestnikom rozwijać umiejętności rodzicielskie, oferując konkretne wskazówki i strategie, które można wdrożyć w życiu rodzinnym.
🎯 Bezpieczna przestrzeń: Grupy tę tworzą bezpieczną i poufną przestrzeń, w której rodzice mogą otwarcie rozmawiać o swoich obawach i trudnościach.
🎯 Lepsze zrozumienie dziecka: Dzięki poradnictwu grupowemu rodzice mogą lepiej zrozumieć swoje dzieci, dowiadując się o rozwoju dziecięcej psychologii i zachowań.
Prowadzenie: Ewa Bartos – psycholożka. Posiada uprawnienia do prowadzenia systemowej terapii rodzin, specjalistka w zakresie diagnozy i terapii dziecka, wykorzystanego seksualnie oraz terapii jego rodziny. Ukończyła szkolenia dotyczące pracy z traumą. Certyfikowana trenerka ART (Treningu Zastępowania Agresji).
📞 Zapisy:
tel. 783 510 310

e-mail: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Polskie Inicjatywy Poradnicze” dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2023-2033. Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.