Polityka dostępności Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Parczewie

Opis dostępności
Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Parczewie oraz funkcjonujący przy nim Ośrodek Specjalistycznego Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej znajduje się w budynku po dawnej kaplicy, obecnie Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego przy al. Jana Pawła II 112 w Parczewie.

Parking
Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się naprzeciwko Ośrodka lub przy ul. Polnej 34 przy Kompleksie Sportowo – Rekreacyjnym JELONEK.

Pies asystujący
Możesz przyjść do nas z psem asystującym lub psem przewodnikiem. Pamiętaj o certyfikacie psa asystującego i zaświadczeniu o szczepieniu.

Wejście do budynku
Nasze biuro jest na parterze. Przed wejściem znajduje się jeden schodek, w drzwiach niski próg.

Rozkład pomieszczeń
Wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Wchodząc do budynku mijamy poczekalnię. Na wprost wejścia jest pomieszczenie biurowe. Drzwi do niego są zwykle otwarte. Osoba Pierwszego Kontaktu udzieli Ci niezbędnych informacji. Obok pomieszczenia biurowego znajduje się gabinet do spotkań indywidualnych. Po lewej stronie od wejścia do budynku znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Toaleta nie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Dodatkowe informacje
Zależy nam, żeby nasze działania trafiały do szerokiego grona odbiorczyń i odbiorców, w tym osób z różnymi niepełnosprawnościami. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

E-mail: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl

Telefon: 783 510 310

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.