Po Prostu Fajne Miejsce

„Po prostu Fajne Miejsce” to przestrzeń młodzieżowa zlokalizowana w dzielnicy Rury, do której możesz przyjść, posiedzieć, pogadać lub pomilczeć. W Fajnym Miejscu weźmiesz udział w różnego rodzaju aktywnościach (np. warsztaty, wystawy, spotkania), zrealizujesz swój pomysł na wydarzenie czy pokażesz swoją twórczość. Jest to miejsce dla młodzieży, ale przede wszystkim tworzone przez młodzież! Chcemy by młodzi ludzie sami zadecydowali, jak wyglądać ma ta przestrzeń oraz co ma się w niej konkretnie zadziać!  Miejsce tworzy wspólnie z Fundacją 5Medium.

Informacje o kalendarzu wydarzeń można sprawdzić na profilu Przestrzeni na Facebooku. 

Przestrzeń młodzieżowa przy Jana Sawy 5 to lokal o łącznej powierzchni 71 m2, zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnictwa wielorodzinnego. Miejsce to spełnia standardy dostępności architektonicznej. Funkcjonalność organizacji przestrzeni zapewnia jej podział na strefy tj. pomieszczenie pełniące funkcję kuchni, łazienkę z łatwym dostępem dla osób z niepełnosprawnością, dużą salę z przestrzenią do posiedzenia i organizacji warsztatów/spotkań a także mniejsze pomieszczenie dla osób chcących pobyć w samotności bądź mniejszej grupie. Lokal posiada dwa wejścia/wyjścia, w tym jedno na patio z widokiem na Wąwóz Rury.

Adres: Po prostu Fajne Miejsce! ul. Jana Sawy 5

Kontakt do przestrzeni: fajnemiejsce@5medium.org

Godziny otwarcia: od wtorku do piątku od 12.00 do 20.00.

Projekt realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

fot. Bartek Żurawski

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.