Pilna informacja na temat szkoleń „Powiatowa sieć współpracy na rzecz zapobiegania przestępczości – standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonym przestępstwem”!

Dziękujemy za zgłoszenia na szkolenie stacjonarne „Powiatowa sieć współpracy na rzecz zapobiegania przestępczości – standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonym przestępstwem”.
 
Informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom terminy podane w formularzu zgłoszeniowym zostaną zmienione, nasi trenerzy postarają się, aby szkolenia miały miejsce w dni powszednie. 
 
Do szkoleń stacjonarnych będą rekrutowani członkowie Zespołów Interdyscyplinarnych z 10 powiatów z terenu województwa lubelskiego: hrubieszowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego, włodawskiego, chełmskiego, ryckiego, krasnostawskiego.  
 
Za utrudnienia przepraszamy.
 
O nowych terminach poinformujemy, jak tylko zostaną ustalone przez trenerów.
 
Z wyrazami szacunku
 
Joanna Kuzawińska
Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności BONA FIDES
ul. Niecała 4/5a
20 – 080 Lublin
tel. 783 510 310 / 535 000 523

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.