Październikowa oferta w Centrum Wsparcia Liderek!

Mamy dla Was pierwsze warsztatowe propozycje tej jesieni 🍁🍁

Wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Spisz się na/prawdę # 2” to warsztat o tym, jak zejść z tonu i wejść na tory prostej, szczerej, autentycznej i bliskiej nam komunikacji w mediach społecznościowych. Jeśli pracujesz w organizacji, fundacji, działasz społecznie i chcesz tworzyć wokół siebie zaangażowaną społeczność – to spotkanie jest dla Ciebie. Nie będziemy mówić językiem marketingu i reklamy, a popracujemy nad opowiadaniem w Waszym stylu. Dla osób początkujących – omówimy też sprytne zagadnienia techniczne: jak ułatwić sobie komunikację i obecność w social mediach, by nie obciążała naszego czasu.  Skąd czerpać inspiracje do postów, treści, grafiki czy video? Jak planować naszą obecność w mediach społecznościowych? Nad tym wszystkim, wyłącznie praktycznie, będziecie pracować z Martą Sienkiewicz. Zachęcamy, by na warsztat przygotować pytania dotyczące Waszych kanałów w mediach społecznościowych, zabierzcie ze sobą Wasze wątpliwości, małe i duże obawy, ale też pomysły. Rozprawimy się z nimi wspólnie. Dla tych z Was, które były na szkoleniu Marty z komunikacji w social mediach organizowanym przez nas w kwietniu, „Spisz się na/prawdę #2” będzie doskonałym rozwinięciem tematu. Jeśli nie było Cię wtedy z nami, możesz swobodnie dołączyć na ten pojedynczy warsztat.

Marta Sienkiewicz – psycholożka, animatorka społeczna, wieloletnia działaczka lubelskiego Stowarzyszenia Homo Faber. Fascynuje się nowymi technologiami komunikacyjnymi, a od 10 lat zajmuje się mediami społecznościowymi i obecnością marek, firm, organizacji w sieci. Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje dla firm, fundacji i stowarzyszeń. Lubi bawić się językiem, opowiadać historie i tworzyć dobre zakończenia 😊
Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj:
Naszą drugą propozycją warsztatową na październik jest WenDo.

Warsztaty WenDo są jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet. Łączą w sobie metody samoobrony fizycznej i psychicznej. W trakcie ich trwania uczymy się jak w każdej sytuacji, w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu – przestać czuć się bezbronną oraz jak reagować na przemoc. WenDo wzmacnia poczucie pewności siebie i własnej wartości.

Warsztaty poprowadzi Karolina Suska – edukatorka, trenerka WenDo, tutorka. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Liderów Kultury i Szkoły Trenerów. Od ponad 10 lat prowadzi działania aktywizujące na rzecz kobiet. Realizatorka wielu warsztatów rozwojowych. Nagradzana na poziomie lokalnym i krajowym za swoją aktywność społeczną i kulturalną.
Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj 👇
„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.