Ostatnia edycja konferencji pn. „Profesjonalizacja pomocy kadr instytucji pomocowych”/ woj. wielkopolskie

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji online w dniu 07.12. 2020 „Profesjonalizacja pomocy kadr instytucji pomocowych jako narzędzie przeciwdziałania przestępczości” – dla pracowników i wolontariuszy instytucji oraz organizacji pomocowych z województwa wielkopolskiego: psychologów, pedagogów, terapeutów, pracowników socjalnych, asystentów rodziny, kuratorów, policjantów, pracowników wymiaru sprawiedliwości i służby zdrowia, pracowników oświaty oraz studentów odbywających praktyki, staże lub wolontariat . Konferencja zakończona jest zaświadczeniem potwierdzającym uczestnictwo.  

Jeśli zależy Ci, aby:

  • rozbudowywać i zwiększać efektywność swoich działań,
  • zrozumieć przepisy wynikające z tzw. ustawy antyprzemocowej,
  • poznać dobre praktyki w zakresie pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem,
  • przyjrzeć się najnowszym trendom,
  • zrozumieć zastosowanie zasad analizy transakcyjnej w pomaganiu osobom pokrzywdzonym przestępstwem,
  • poznać możliwości włączenia się do diagnozy potrzeb i funkcjonowania instytucji pomocowych realizujących zadania w obszarze przeciwdziałania przestępczości w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem pod kątem kompetencji pracowników instytucji pomocowych

to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji!

Nie pasuje Ci termin konferencji Twojego województwa? To nie problem, zapisz się na dogodną dla Ciebie edycję wydarzenia!

Dostępne terminy:
07.12.2020 r. woj. podlaskie i podkarpackie
11.12.2020 r. woj. pomorskie i świętokrzyskie
17.12.2020 r. woj. wielkopolskie

Warunkiem udziału w rekrutacji jest wypełnienie online formularza rekrutacyjnego oraz przesłanie skanu podpisanego formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl, wpisując w temacie wiadomości: imię i nazwisko oraz województwo np. Jan Kowalski – mazowieckie.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.