Na sygnale – warsztat dla kobiet doświadczających wypalenia w środowisku pracy

Mamy dla Was kolejną propozycję na listopad. Na sygnale – warsztat edukacyjno – rozwojowy z Marta Sienkiewicz dla kobiet doświadczających wypalenia w środowisku pracy.

Cel warsztatu:
Stres, nadmiar obowiązków, brak równowagi między życiem zawodowym i prywatnym oraz wysokie oczekiwania mogą prowadzić do fizycznego i psychicznego wyczerpania. Ten warsztat jest poświęcony zrozumieniu, diagnozowaniu, i radzeniu sobie z wypaleniem oraz jego wpływem na życie osobiste i zawodowe.

Dla kogo jest ten warsztat: Zwracamy się szczególnie do kobiet, które w swojej pracy w organizacjach (fundacjach, stowarzyszeniach, grupach nieformalnych) pomocowych, wspierających, humanitarnych spotykają się z drugim człowiekiem.

Plan warsztatu:

Wprowadzenie do wypalenia zawodowego
Skutki wypalenia zawodowego
Diagnoza i rozpoznawanie wypalenia
Wsparcie i prewencja

Jak się przygotować:
Wystarczy Twoja gotowość i otwartość do podzielenia się. Ubierz się wygodnie i komfortowo. Proponujemy dwa terminy warsztatu. Wybierz termin, który bardziej Ci odpowiada, zarejestruj się i przyjdź.

Kwestionariusze zgłoszeniowe:

16 listopada 
https://docs.google.com/forms/

22 listopada
https://docs.google.com/forms/

Osoba prowadząca:
Marta Sienkiewicz – psycholożka, animatorka społeczna, od 15 lat działaczka lubelskiego Homo Faber. Koordynatorka zespołu psychologicznego pracującego na rzecz uchodźców w przestrzeni Baobab, koordynatorka wsparcia psychologicznego dla zespołów projektowych i wolontariuszy. Prowadzi warsztaty, spotkania, psychoedukacyjne i treningi antywypaleniowe, o równowadze, granicach i pielęgnowaniu swoich zasobów.

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE!

„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”.

   

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.