Kolaż z Dzikoroślą!

Mamy coś specjalnego dla miłośniczek cyfrowych kolaży. Rezerwujcie sobie czas 23 i 24 listopada. To właśnie wtedy odbędzie się dwudniowy warsztat z Jagodą Żyszkowską, twórczynią Dzikorośla.
Zobaczcie, co Jagoda pisze o sobie i o samym spotkaniu 🙂
Jestem Jagoda. Zajmuję się tworzeniem szklanych rozet- botanicznych witraży w oparciu o technikę Tiffaniego oraz tworzeniem kolaży w realu i digitalu. Swoją pracownię prowadzę od 2 lat. Uwielbiam łączyć ze sobą różne techniki i materiały by uzyskać oryginalne i wielowymiarowe dzieło. Zapraszam na warsztaty, na których nauczysz się tworzyć Kolaże cyfrowe. Na warsztatach pokażę, jak dobrać kolory i stworzyć estetyczną kompozycję. Pokażę, gdzie szukać fotografii do stworzenia własnego dzieła oraz jak samodzielnie wyciąć elementy z fotografii. Ponadto nauczymy się podstaw programu graficznego dzięki czemu świat grafiki i twórczej ekspresji stanie przed Tobą otworem.  
Na warsztatach potrzebny będzie komputer i myszka 🙂
Link do kwestionariusza zgłoszeniowego:
Przypominamy, że warsztaty skierowane są do kobiet działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i są BEZPŁATNE!
Do zobaczenia 🙂
„Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.