Centrum Wsparcia Liderek. Co dla Was w tym tygodniu?

W tym tygodniu zaplanowałyśmy dla Was cykl warsztatów z Adrianną Tomczak. Dzisiaj widzimy się na „Kreatywne plątanie – warsztaty makramy” w CWL. Zaplączemy się w podstawowych technikach makramy. Nauczymy się wyplatać podstawowe sploty, poznamy rodzaje sznurków, dowiemy się, jakie możliwości przynosi sztuka wiązania ozdobnych węzłów. Każda z nas wyjdzie ze swoją własną makramą ścienną! Tutaj mamy już tylko listę rezerwową.
A w najbliższą sobotę zapraszamy Was do Bychawy na warsztat z makramy, będący powieleniem tego realizowanego w Lublinie oraz warsztat „Wydobądź siebie – warsztaty malarstwa intuicyjnego metodą pouringu”, podczas którego stworzymy autorskie obrazy intuicyjną techniką malarską, polegającą na doświadczaniu koloru. Abstrakcyjne obrazy wprost eksplodują kolorem! Pouring to technika malowania, polegająca na wylewaniu farby akrylowej na płótno i rozprowadzaniu jej za pomocą. Na warsztaty są jeszcze wolne miejsca, także zachęcamy do wysyłania zgłoszeń!
Tutaj możesz wysłać zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy:

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.