„Gdzie lecimy? Ty mi powiedz! – warsztaty teatralne o podróżowaniu do ja” w Centrum Wsparcia Liderek

A gdyby tak zamknąć na chwilę oczy i zmienić wszystko? Stać się tym, kim się tylko chce, albo być tam, gdzie zawsze marzyłaś, żeby być?

„Gdzie lecimy? Ty mi powiedz! – warsztaty teatralne o podróżowaniu do ja” odbędą  się już 27 października o godz. 16:00. Oferta skierowana jest do kobiet, działających w organizacjach pozarządowych i obywatelskich, które z uwagi na intensywną działalność prospołeczną zauważają u siebie symptomy wypalenia zawodowego i aktywistycznego.

Podczas warsztatów teatralnych Uczestniczki przeniosą się w zupełnie inne przestrzenie, zajrzą do zakamarków swojej wyobraźni, poszukają marzeń, emocji, pytań, które czasem nie wymagają odpowiedzi. Będą pracować w żywym planie, realizując się na scenie, ale również z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, którym nadadzą cechy istot żywych.

Prowadzenie:
Małgorzata Adamczyk
Instruktorka teatralna, pedagożka teatru, reżyserka. Koordynatorka działu edukacji teatralnej w Teatrze im. H. Ch. Andersena, skończyła polonistykę i teatrologię na KUL Jana Pawła II i reżyserię Teatru Dzieci i Młodzieży w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Reżyseruje spektakle dziecięce, i młodzieżowe, prowadzi stałe zespoły, warsztaty teatralne, instruktorskie, szkolenia. Niekiedy sama staje na scenie czy przed kamerą. Lubi się rozwijać, poznawać i doświadczać, a co za tym idzie eksplorować teatr z różnych perspektyw.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Miejsce: Centrum Wsparcia Liderek, ul. Niecała 18/3

Zapraszamy!

Działanie jest finansowane ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

 

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.