Działania na rzecz osób starszych z terenu woj. lubelskiego

Projekt ma na celu aktywizację osób starszych w życiu kulturalnym i społecznym, edukację oraz integrację międzypokoleniową. Bezpośrednimi odbiorcami projektu są seniorki i seniorzy powyżej 60 r. ż. zamieszkujące tereny woj. lubelskiego, w tym tereny wiejskie a wśród nich również osoby narodowości ukraińskiej przybyłe po lutym 2022 roku w związku z wybuchem wojny.
 
Działania:
– międzypokoleniowe warsztaty dla seniorów wraz z dziećmi i młodzieżą wnukami lub krewnymi: „Drzewo genealogiczne rodziny wielopokoleniowej”,
– organizacja i przeprowadzenie „Dnia dziecka w rodzinie wielopokoleniowej” dla uczestników warsztatów międzypokoleniowych,
– organizacja wyjść do teatru/kina.
 
Projekt realizowany jest od 2.04.2024 r. do 11.12.2024 r. i współfinansowany ze środków Województwa Lubelskiego, działającego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.