Dostępność siedziby Stowarzyszenia Bona Fides

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Bona Fides

Opis dostępności
Nasza siedziba znajduje się w kamienicy przy ulicy Niecałej 18/3 w Lublinie.

Parking
Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się wzdłuż ulicy Niecałej tuż pod kamienicą.
Jedno miejsce parkingowe dla osoby z niepełnosprawnością znajduje się przy ul. Niecałej 20 i jedno przy Miejskim Urzędzie Pracy przy ul. Niecałej 14. Parking jest płatny.

Jeżeli chcesz dostać się w okolice Spilno komunikacją miejską najbliżej znajdują się przystanki Plac Litewski 01 oraz 02. Na obu przystankach zatrzymują się autobusy o numerze 2, 18, 26, 31, 32, 40, 57, 150.

Pies asystujący
Możesz przyjść do nas z psem asystującym lub psem przewodnikiem. Pamiętaj o certyfikacie psa asystującego i zaświadczeniu o szczepieniu.

Wejście do budynku
Drzwi do kamienicy są duże i ciężkie. Skorzystaj z domofonu przy drzwiach. Domofon znajduje się po prawej stronie drzwi. Przycisk domofonu jest podpisany Bona Fides. Klatka schodowa znajduje się w bramie po lewej stronie. Nasze biuro jest na drugim piętrze. W budynku nie ma windy. Przy schodach jest poręcz. Do biura prowadzą dwie pary drzwi. Na drzwiach znajduje się kontrastowa tabliczka informacyjna z nazwą organizacji w czarnodruku i w alfabecie Braille’a.

Rozkład pomieszczeń
Wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Na wprost wejścia jest pomieszczenie biurowe. Drzwi do niego są zwykle otwarte. Pracowniczki biura udzielą Ci niezbędnych informacji. Pozostałe pomieszczenia znajdują się wzdłuż korytarza po prawej stronie od wejścia. Po lewej stronie korytarza znajduje się wnęka. We wnęce po lewej stronie są drzwi do gabinetu do spotkań indywidualnych, a po prawej drzwi do sali warsztatowej. Na końcu korytarza znajduje się toaleta. Toaleta nie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Po prawej stronie korytarza na wprost wnęki znajduje się gabinet do spotkań indywidualnych. Wzdłuż lewej ściany korytarza jest kilka krzeseł i regał z książkami i ulotkami. Wszystkie drzwi oznaczone są kontrastowymi tabliczkami w czarnodruku i alfabecie Braille’a.

Dodatkowe informacje
W pomieszczeniu biurowym dostępna jest przenośna pętla indukcyjna.

Zależy nam, żeby nasze działania trafiały do szerokiego grona odbiorczyń i odbiorców, w tym osób z różnymi niepełnosprawnościami. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Email: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl

Telefon: 783 510 310

Informacja o dostępności w Polskim Języku Migowym:

Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.