Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

Od 2013 r. zajmujemy się specjalistyczną pomocą osobom pokrzywdzonym przestępstwem z terenu woj. lubelskiego. W 2020 r. podjęliśmy kolejne wyzwanie, którego wynikiem jest projekt „Standaryzacja świadczonej pomocy w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem jako narzędzie zwiększenia efektywności świadczonej pomocy na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz osób im najbliższych” współfinansowany z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Tym razem za cel obraliśmy przeciwdziałanie przyczynom przestępczości poprzez zapewnienie wsparcia informacyjnego dla pracowników instytucji pomocowych oraz wypracowanie, w oparciu o rzetelną diagnozę standardów świadczenia pomocy pokrzywdzonym i osobom im najbliższych.

2022 r. to rok szkoleń dla kadry pomocowej. Dlaczego warto szkolić się u nas? Dlaczego zwłaszcza teraz potrzebna jest aktualizacja naszej wiedzy? Na te pytania odpowiada specjalistka ds. rekrutacji i szkoleń, Joanna Kuzawińska. W sprawie udziału w szkoleniach możesz się z nią skontaktować pod nr tel. 783 510 310, bądź drogą mailową: rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl

 

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.