Co nas czeka w 2023 r.?

Ostatni rok trwania projektu będzie bardzo intensywny! Dlaczego? Już wyjaśniamy!

  1. Wydamy podręcznik „Pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem – standaryzacja pracy pracowników służb pomocowych jako narzędzie zwiększenia efektywności pomocy”, będący efektem badań, konsultacji i opracowań́, powstałych w trakcie realizacji projektu.
  2. Skonsultujemy z Wami wypracowane w ramach pilotażu standardy pomocy osobnom pokrzywdzonymi przestępstwem na poziomie 10 partnerstw powiatowych w woj. lubelskim, wypracujemy alternatywne rozwiązania i dostosujemy je do zmiennych warunków partnerstw na terenie całego kraju.
  3. Przed nami kolejne 3 broszury informacyjne dla organizacji i instytucji pomocowych oraz 4 artykuły promujące Sieć w 8 gazetach lokalnych.
  4. Na zakończenie spotkamy się z Wami podczas konferencji online „Standardy pomocy interdyscyplinarnej świadczonej osobom pokrzywdzonymi przestępstwem”, w ramach której podsumujemy nasze działania projektowe.

Już za chwilę więcej informacji!

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.