Bezpłatne warsztaty „Jak skutecznie działać społecznie?”

Już 21 lutego odbędzie się u nas warsztat „Jak skutecznie działać społecznie” z Karoliną Suską.

Będzie to spotkanie o tym, jak diagnozować potrzeby, jak planować i realizować trafione działania społeczne. Na warsztatach poznacie sprawdzone sposoby i pomysły na skuteczne działanie, w którym ludzie będą sami chcieli wziąć udział. Będzie to czas inspiracji i zdobycia praktycznej wiedzy. A także czas tworzenia i działania. Zapraszamy!

Karolina Suska – edukatorka, trenerka, tutorka. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Liderów Kultury i Szkoły Trenerów. Od ponad 10 lat prowadzi działania aktywizujące na rzecz kobiet. Realizatorka wielu warsztatów rozwojowych. Nagradzana na poziomie lokalnym i krajowym za swoją aktywność społeczną i kulturalną.

Formularz zgłoszeniowy: 
https://tiny.pl/dh899

Przypominamy, że wsparcie skierowane jest do kobiet działających w organizacjach pozarządowychi obywatelskich z terenu woj. lubelskiego i jest BEZPŁATNE! „Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018- 2030”

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.