Aktualności

Małe przypomnienie…

Przypominamy, że jutro rusza pierwsze szkolenie online na temat profesjonalnej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Przed uczestniczkami i uczestnikami 5 dni szkolenia z parą doświadczonych trenerów:

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na usługi szkoleniowe

Szanowni Państwo,W związku z realizacją projektu „Standaryzacja świadczonej pomocy w ramach Sieci Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem jako narzędzie zwiększenia efektywności świadczonej pomocy na rzecz osób pokrzywdzonych

Czytaj więcej

Partnerstwa. To dobry temat!

Broszura “Partnerstwa wzmacniające efektywną współpracę w zakresie pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, świadkom i osobom im najbliższym” jest dostępna w wersji elektronicznej! Broszura autorstwa Iwony Przewor

Czytaj więcej

Dziękujemy!

Wszystkie Wasze dary dotarły bezpiecznie do Dorohuska oraz do Lubomli, skąd przetransportowano je w stronę Kijowa. Wysyłamy wszystkim osobom prywatnych, instytucjom oraz firmom wielkie podziękowania.

Czytaj więcej

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.