Aktualne informacje odnośnie realizacji działań.

W związku z aktualną sytuacją w kraju, zakłada się, że w czasie zagrożenia epidemicznego wirusem SARC-CoV-2 pomoc w ramach Stowarzyszenia będzie realizowana w następujących formach:

1. w formie osobistej z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa zgodnie z aktualnymi zaleceniami GIS, 2. w formie zdalnej (telefon, komunikatory internetowe, komunikatory video, mail). Forma realizacji wsparcia będzie dostosowywana do Państwa potrzeb i możliwości.

Jeśli jesteś umówiony / umówiona na wizytę osobistą:

1. weź z sobą maseczkę zgodną z aktualnymi wytycznymi 2. dbaj o to, aby nos i usta były zasłonięte 3. przyjdź na wizytę punktualnie, aby nie korzystać z poczekalni 4. zdezynfekuj ręce po wejściu 5. zachowuj dystans 6. weź z sobą długopis 7. jeśli masz objawy infekcji lub miałeś kontakt z osobą z objawami infekcji prosimy zgłoś to do osoby pierwszego kontaktu - wizyta odbędzie się w trybie zdalnym lub w innym terminie.

Z naszej strony:

1.pracownicy Stowarzyszenia używają maseczek 2. pomieszczenia są wietrzone po wizycie 3.przy wejściu znajdują się środki do dezynfekcji dłoni 4.pomieszczenia są systematycznie sprzątane, powierzchnie szczególnie narażone na kontakt z wirusem są często dezynfekowane 5. dysponujemy ozonatorem, którego używamy w przypadku informacji o osobie chorej , która przebywała w miejscach udzielania pomocy 6. jeśli zachodzi konieczność użycia ozonatora używamy go zachowując wszelkie względy bezpieczeństwa. 7. jeśli mamy informację o zwiększonym ryzyku zakażenia wirusem zawieszamy możliwość osobistej formy kontaktu.

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.