Zapraszamy na poradnictwo rodzinno – pedagogiczne!

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem pełen radości i wyzwań, w poszukiwaniu nowych pomysłów edukacyjnych, czy po prostu osobą, która zależy na dobroci i rozwoju naszych dzieci – to spotkanie jest dla Ciebie!  W ramach poradnictwa rodzinno-pedagogicznego podejmować będziemy rozmowy
doradczo-wspierające oraz informacyjno – motywacyjne, edukacyjne dot. funkcjonowania rodziny.

Czekamy na Wasze zgłoszenia  pod numerem telefonu 783 510 310 lub poprzez mail na rekrutacja@stowarzyszeniebonafides.pl.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Polskie Inicjatywy Poradnicze” dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2023-2033. Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.

 

Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.