Centrum Poradnictwa i Pomocy Interdyscyplinarnej

Od 01 listopada 2022 r. ruszyliśmy ze wsparciem dla osób w trudnych sytuacjach życiowych w ramach projektu „Centrum Poradnictwa i Pomocy Interdyscyplinarnej”. W ramach działań oferujemy:

• wsparcie osoby pierwszego kontaktu;
  • indywidualne poradnictwo prawne;
  • indywidualne poradnictwo obywatelskie;
  • indywidualne poradnictwo psychologiczne/psychoterapia;
  • poradnictwo rodzinno- pedagogiczne;
  • poradnictwo dla par;
  • poradnictwo grupowe dla rodziców;
  • poradnictwo konsumenckie;
  • poradnictwo zawodowe;
  • tłumacz migowy/języka obcego.

Projekt kierujemy do osób dorosłych z terenu województwa lubelskiego. Wsparcie jest realizowane w siedzibie Stowarzyszenia Bona Fides przy ul. Niecałej 18/3.

Masz pytania? Skontaktuj się z Osobą Pierwszego Kontaktu pod numerem tel. 783 510 310 lub mailowo: koordynator.cpi@stowarzyszeniebonafides.pl

Projekt realizowany jest od 1.11.2022 do 31.12.2023 i współfinansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022 – 2033 oraz Komitetu ds. Pożytku Publicznego.